Jdi na obsah Jdi na menu
 


Raketaci

3. 3. 2015

 

                                                                                       

Jessie

Jessie je "rakeťák" spolu s Meowthem (Mňauem) a s Jamesem. Jessie, James a Meowth pracují pro jednoho pána(jejich šéfa), který chce, aby chytili Pikachu a ostatní pokémony, aby mu sloužili. Ale Ash, Misty a Brock (a Dón v novějších dílech) chtějí rakeťáky zastavit. Rakeťáci jsou však nepoučitelní a asi nikdy se nevzdají, protože jejich šéf jim dá peníze, zlato a všechno, co si zamanou výměnou za Pikachu nebo jiného pokémona, ale vždy jim to překazí Ash, Misty, Brock a Dón (rakeťáci jim říkají prckové) se svými pokémony.
Meowth vždy vymyslí nějaké přístroje, aby pokémony chytili, ale nikdy jim ty plány nevychází (např. vymysleli stroj, aby chytili Pikachu, ale Pikachu se z toho dostal) Takové přístroje vymýšlí pořád a občas Meowthovi pomůžou i Jessie a James.

                                                                                                           

                                                                                              

Meowth

Cassidy

Cassidy patří do další skupiny Rakeťáku. Je to rivalka Jessie. Spolupracuje s Butchom, který je i její parťák. Narozdíl od Jessie a Jamese mají od nich uniformu jiné barvy a jsou mnohem inteligentnější a mají lepší nápady které by jim i vycházeli. Kdyby jim to však vždy neprekazili Jessie, James a Meowth nebo Ash a jeho přátelé. Cassidy stejně jako Jessie slouží Giovannimu. S Jessie se často hádá a obě se navzájem nesnášejí. Vždy když se jim nepodaří plán, tak často jejich zavírají do věznice nebo odlétají do vzduchu jako Jessie a James. Giovanni i za ně často, když jsou ve vězení vyplácí kauci a má jejich mnohem raději než Jessie a Jamese.

Butch

Butch patří do další skupinky Rakeťáku. Je rivalem Jamese. Spolupracuje s Cassidy, která je i jeho partnerka. Narozdíl od Jamese a Jessie mají uniformy v jiné barvě a jsou mnohem inteligentnější a mají výborné nápady které by jim i vycházely, ale bohužel stále jim to zkazí Jessie, James a Meowth nebo Ash a jeho přátelé. Butch se stále zlobí, že nikdo pořádně neví vyslovit jeho jméno, obvykle ho špatné oslovují jmény: Bomb, Hutch, Bill, Boom, Bee, Bacon, Butcher, BIP, Botch, nebo Bush. Narozdíl od Cassidy on se až tak moc s Jamesem nehádá. Také jako Jessie, James a Cassidy i on slouží Giovannimu. Vyskytoval se jen v některých epizodách spolu s Cassidy. Obvykle když jim nevydá plán, tak jej spolu s Cassidy zavřou do Věznice nebo odlétávají ze scény jako Jessie a James. Když jsou ve vězení tak obvykle Šéf Giovanni zaplatí za ně kauci. Giovanni má Butcha a Cassidy mnohem raději než Jessie a Jamese.

Tyson

Tyson kladná? cože tenhle hajzlík co se podílel na tejrání červenýho Gyaradose?